Wynajem autokarów Warszawa sprawdź naszą ofertę!

Fundamentem prowadzonej przez nas działalności jest wynajem autokarów w Warszawie, który kierujemy zarówno do osób fizycznych, firm, ministerstw, biur wycieczek, jak i szkół oraz instytucji. Dysponujemy w pełni sprawną flotą – również mniejszych vanów czy busów z niezbędnymi przeglądami technicznymi. Nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, WC, DVD, barek z napojami, nagłośnienie z regulacją dźwięku, a także duże luki bagażowe. Przewozy autokarowe wykonywane są tylko przez doświadczonych kierowców, którzy wyróżniają się odpowiednimi uprawnieniami oraz długoletnim stażem w zakresie usług transportowych. Każdego dnia pracujemy na miano liderów branży w Warszawie i okolicach.

 

Jeśli szukasz tanich autokarów na terenie Warszawy, jesteś we właściwym miejscu!

Za zrealizowany transport autokarowy wystawiamy fakturę VAT, a rozliczenie może zostać wykonane za pomocą przelewu bankowego lub też gotówkowo.

  • przewozy autokarowe,
  • wynajem vanów, busów, autokarów, limuzyn,
  • transfery, np. z i na lotnisko – dużych grup osób,
  • przejazdy turystyczne (również zwiedzanie Warszawy),
  • obsługę wycieczek, targów, imprez,
  • wyjazdy na imprezy sportowe,
  • usługi transportowe związane z imprezami firmowymi,
  • przewóz gości na wesele.

Usługi przewozowe na najwyższym poziomie – Warszawa i okolice

Bogata flota autokarów pozwala nam realizować transport zarówno dla małych, jak i większych grup. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. Realizowany przez nas wynajem autokarów, busów i vanów prowadzony jest profesjonalnie z pełną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jeśli poszukujesz sprawdzonego przewoźnika do realizacji swoich planów, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania, podsuniemy ciekawe rozwiązania, a także indywidualnie podejdziemy do każdego zlecenia!

Zapraszamy do kontaktu

Adres oddziału
Ul. Wiosenna 3 m 44
Warszawa 03-749
©Wynajem autokarów Warszawa - All Rights Reserved.